Kadınların En Sevdiği 5 Şey


Kadınların en sevdiği şey kişiden kişiye göre değişebilir. Her kadının zevki farklıdır  ve buna  bakılarak yüzeysel bir genelleme yapılabilir.

Kadınların En Sevdiği  Şeyler

Kadınların en sevdiği şey   sıralamasında biirçok madde vardır ancakşu şekilde sıralama olabilir:

  1. Kendilerindeki değişikliklerin başkaları tarafından fark edilmesi, örneğin kilo verilmesi, saç değişikliği, yeni bir eşya alma gibi durumlar kadınların çevresindeki kişiler tarafından eğer fark edilirse içten içe bu genelde hoşa giden bir durumu ifade eder.

  1. Kadınlar işten geldikleri zaman televizyon karşısında dizi sinema gibi şeyler izleyerek dinlenmeyi severler. Gün boyu yorgunluk atmak için hafif aperatif yiyeceklerle beraber uzun süre keyif yapmayı severler. Buna kitap okuyarak dinlenme de eklenebilir. Yani  bir şeyi izleyerek dinlenmek hoşlarına gider.
  2. Kadınlar regl dönemlerinde sıcak su torbasını severler. Kadınların en sevdiği şey listesinde en önemli  maddelerden biridir. Özellikle ağrılı yaşayan kadınlarda uyumak,   sıcak su torbası epey faydalıdır ve rahatlatıcı etki sağlar.
  3. Kadınlar eğer birliktelikleri varsa hediye alınmasını severler. Kendilerini değerli hissettiren bir sürü hediye türü mutlu edebilir. Kadınlar ilgi de severler ancak kendilerine gösterilen ilgiden sıkılma ihtimali de vardır. Zaten  bu maddeler de her kadın için geçerli değil, geneldir.
  4. Kadınlar cinsellik severler. Genelde erkekler bunu ön planda yaşamaya alıştırıldıkları için kadınlar da kendilerini genelde bu konuda öne atmmak istemediklerinden sanki zorlamalı bir durum var gibi olabilir. Ancak kadınlar güvenli şekilde sevişmeyi severler.  Aşk bağlılık duyguları en önemli ve belirleyici durumlardandır.

Kadınların Sevmediği Şeyler

Kadınların en sevdiği şeyler  yanında sevmediklerine de bakılabilir.  Kadınlar güven vermeyen erkekleri sevmezler. Yalan söyleyen erkeklerden hoşlanmazlar ancak bazı kadınlar kendileri de yalan söyleyerek aldatabilir.  Duruma göre değişir. Kadınlar kilolarını durmadan ön planda tutan muhabbetlerden hoşlanmazlar. Çünkü hep bir kendini beğenmeme zayıf olsa da kilolu  olduğu hissi vardır. bunda  elbette birçok etkenden bahsedilebilir.  Kadınlar aslında kendilerinin kilo ve makyajdan ibaret gibi algılayanları sevmezler. Bunlara önem verseler de tek bunlar belirleyici olmamalıdır. Kadınlar birilerinin kendi eğlenceli hallerinin taciz nedeni olmasını sevmezler. Yani durmadan kendi yaptıklarından bir anlam çıkaran kişilerden nefret ederler.


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.