Pembe Fikirler

İkbal Gürpınar’dan Kırışıklık Kremi Tarifi

İkbal Gürpınar’dan Kırışıklık Kremi Tarifi

İkbal Gürpınar kırışıklık kremi doğal maddelerin birleşiminden elde edilmiş bir krem türüdür. Dokunun onarılarak tamir edilmesini sağladığı gibi kırışıklıkların dolmasını ve cilt yüzeyinin gençleşmesini sağlar.

 

İkbal Gürpınar Kırışıklık Kremi İçeriği

Secret Age kırışıklık giderici krem bitki özlerinden elde edilen ürünler ile zenginleştirilerek oluşturulmuştur. İçinde zeytinyağı, buğday yağı, şeftali yağı, kantaron yağı, kayısı çekirdeği yağı bulunmaktadır. Cilde bakım yaparken sizi kuşkuya düşürmeden cildinizi onaran krem sayesinde cildin toparlandığını kırışıklıkların git gide açıldığını gözlemleyebilirsiniz.

 

İkbal Gürpınar Kırışıklık Kreminin Faydaları

Kremin içinde yer alan zeytin ekstarktı kolajen dokunun hızla yenilenmesini sağlar. Cildiniz zeytin ekstarktı ile birlikte daha canlı ve dolgun gözükür. Diğer bitkisel içeriklerle harmanlanan krem ile birlikte ciltte parlak bir görüntü oluşur.

 

Secret Age kırışıklık giderici krem özellikle; alın, göz çevresi ve dudak çevresindeki kırışıklıklar için kullanılır. İsteğe göre gerekli görüldüğü durumlarda boyun kısmına da uygulanabilir.

 

Kullanımı: Günde 2 defa olmak üzere sabah ve akşam kremi cildinize masaj yaparak sürmeniz gerekmektedir. Uyguladığınız kremin dozu çok yüksek olmamalıdır. Bunun nedeni kremin az miktarında bile cilt için gerekli olan maddelerin aktif şekilde yer almasıdır. 30 gün süre ile sabah ve akşam uygulandığında cildinizdeki değişimler gözle görülür hale gelir. Secret Age kırışıklık giderici krem bu anlamda diğer kremleri geride bırakmış doğal içerikli bir krem türüdür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.